نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی، با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه برگزار شد. تاریخ برگزاری نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی ۱۴ تا ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۱ بود.

تاریخ شمسی: ۱۴ تا ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۱
تاریخ میلادی : Jul 5-8, 2022

برای مشاهده اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 1401(Sportex Iran)، مهمان های ویژه و معاونت های محترم و قهرمان های بزرگ و مدال آور و غرفه بازرگانی ورزشی تورال در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 1401(Sportex Iran) در تورال اسپرت همراه ما باشید.

برای چند دقیقه در نمایشگاه همراه ما باشید:

نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 1401 (Sportex Iran) در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۱ برای 4 روز از ساعت ۸ صبح الی ۳ عصر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و به مدیریت شرکت نمایشگاهی میلاد نور برگذار شد.

نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی تهران ۲۰۲۲ Sportex یکی از جذاب ترین و پرحاشیه ترین نمایشگاه هاست که هر ساله مخاطبان بسیاری را گردهم می آورد. به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی با حضور 113 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگذار شد.

نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

حضور تورال اسپرت نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

هدف از برگذاری نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی دارای اهداف مهمی چون ارتقاء ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توجه و توسعه ورزش‌های پایه، توسعه ورزش مدارس، آشنایی با پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی است.

در این نمایشگاه، جدیدترین و نوین ترین صنایع، تجهیزات و وسایل ورزشی تولید شده در بزرگ ترین و معتبرترین شرکت‌ها، کارخانه ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی و همچنین برنامه ها و خدمات مختلف ورزشی تفریحی، ارائه و در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. همچنین نهادها و شرکت های ارائه دهنده خدمات ورزشی و ادوات و تجهیز مراکز و سالن ها ورزشی (کف پوش‌ها، تابلوها) نیز حضور پررنگی در این رویداد دارند.

حضور تورال اسپرت در نمایشگاه بین المللی

هدف از برگذاری نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران

حضور بازرگانی ورزشی تورال در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران

بازرگانی ورزشی تورال در این نمایشگاه، آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌هایی که در تجهیزات ورزشی به دست آورده بود در غرفه خود ارائه کرد. بازرگانی ورزشی تورال جز شرکت های بسیار معتبر است که در سالن اصلی 8 و 9 با غرفه بسیار بزرگ و کامل قرار داشت و دستگاه های بدنسازی باشگاهی و خانگی و تجهیزات ورزشی را در غرفه خود به نمایش گذاشت.

تورال اسپرت در غرفه خود از مهمان های ویژه ای میزبانی کرد که از این میمهان ها می توانیم به مدیر محترم ورزش، معاونت محترم، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و نائب رئیس ایشان و رئیس کمیته بانوان و قهرمانان بزرگ و مدال آور جهان آسیا و ایران و میهمان های ویژه از سرتاسر کشور و کشورهای دیگر مثل کویت، عراق، ارمنستان، آذربایجان و ترکیه و… اشاره کنیم.

 

🥇بازرگانی بزرگ ورزشی تورال اسپرت ایران

 

 

بازدید معاونت محترم وزیر کشور

گزارش ویژه تورال اسپرت