برای دریافت کاتالوگ هر کدام از محصولات رو آن کلیک کنید تا pdf کاتالوگ را دریافت کنید. 

brand panatta

کاتالوگ

محصولات panatta

hoist

کاتالوگ

محصولات متحرک hoist

body

کاتالوگ

محصولات body strong

کاتالوگ

محصولات هوازی و تجهیزات چندکاره

برند panatta

بازرگانی تجهیزات ورزشی تورال اسپرت، نماینده فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات و انواع دستگاه بدنسازی پاناتا ایتالیا در ایران است.

شرکت پاناتا در سال 1982 به وسیله رودی پاناتا، تحصیل کرده رشته ادبیات در ایتالیا بنیانگذاری شد. او علاقه زیادی به رشته بدنسازی داشت و معتقد بود این ورزش بهترین وسیله برای پیشرفت در رشته های قهرمانی دیگر است. پس شغل آکادمیک خود را کنار گذاشت و به طور تمام وقت به تدریس بدنسازی و طراحی و تولید دستگاه های این ورزش پرداخت. اکنون شرکت پاناتا در کشورهای فرانسه، اسپانیا و آلمان شعبه دارد و بیش از 40 نمایندگی محصولات پاناتا را در 55 بازار جهانی برای گروه های سنی متفاوت از کودک تا سالمند عرضه می کند.

برای مشاهده محصولات برند پاناتا کلیک کنید.

برند hoist

شرکت هویست Hoist Fitness از شرکت های صاحب نام تولید کننده انواع تجهیزات حرفه ای باشگاهی و خانگی بدنسازی در دنیا است که در سال ۱۹۷۷ در کالیفرنیا تاسیس شده است.
شرکت هویست محصولات متنوعی از انواع تجهیزات و وسایل بدنسازی باشگاهی را تولید می‌نماید. برند هویست از نام‌های شناخته شده در بیان باشگاه‌های بدنسازی برتر دنیاست که در بازرگانی تورال اسپرت در ایران نیز به صورت انحصاری عرضه می‌شود. برای مشاهده محصولات برند هویست کلیک کنید.

برند body strong

دستگاه بدنسازی بادی استرانگ Body Strong یکی از بهترین برند های موجود در خاورمیانه می باشد. این دستگاه ها شامل ۵ سری bn,bmw ,bu,bs ,btm می باشد. دستگاه بدنسازی بادی استرانگ BN همانطور که از اسمش مشخص است دستگاهای قدرتی می باشند. و کل دستگاه کاملا فلزی و دارای قرقره های دوبل است. شرکت بادی استرانگ بهترین دستگاه ها را از نظر قدرتی و کیفیتی دارا ست. از مزایای یک خرید خوب برای دستگاه بدنسازی، گارانتی واقعی محصول و خدمات پس از فروش آن می باشد. رعایت استانداردهای جهانی، ایمنی و کیفیت محصول به همراه گارانتی و پشتیبانی واقعی، شما را به یک خرید ایده آل می رساند. اگر قصدخرید دستگاه بدنسازی قدرتی با قیمت مناسب را دارید دستگاه بدنسازی بادی استرانگ BN یک گزینه مناسب برای خرید شماست. تفاوت دستگاه های بدنسازی برند بادی استرانگ BN با دیگر برند های شرکت انرژی فول از قبیل فول ، تکنو جیم ، تاف استاف ، وزنه آزاد و … در قاب دستگاه می باشد. 

دستگاه بدنسازی هوازی

ورزش‌های هوازی یا همان ایروبیک چند سالی است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. زیرا باعث می‌شود اکسیژن بیشتری به بدن رسیده و همچنین نشاط آور می‌باشد. در باشگاه‌های بدنسازی نیز برای انجام حرکات و تمرینات هوازی از دستگاه‌های بدنسازی هوازی استفاده می‌کنند. می‌دانیم که دستگاه‌های بی‌شماری در باشگاه‌های بدنساری وجود دارد که هرکدام کاربرد مختلفی دارند و برای قسمت‌های مختلفی از بدن استفاده می‌شوند. در این میان دستگاه هوازی بدنسازی نظر بسیاری از ورزشکاران در باشگاه را به خود جلب می‌کنند. حتی افراد بسیاری یک دستگاه بدنسازی هوازی را خریداری کرده و در منزل خود استفاده می‌کنند.

برای مشاهده محصولات دسته بندی هوازی کلیک کنید.